خط مشی حفظ حریم خصوصی مشتریان بانک ملت
ما در راستای ارائه خدمات مالی امن و ارج نهادن به اعتماد شما مشتریان گرامی، نهایت تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات و داده های شخصی شما به کار می گیریم و ضمن رعایت محرمانگی، حفاظت از اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیرمجاز را نیز تضمین می نماییم.
بر همین اساس برخی از اقدامات صورت گرفته به شرح ذیل حضورتان ارائه می گردد:
  • محرمانگی اطلاعات شخصی و تراکنش های مالی شما مشتریان گرامی همواره اولویت اول ماست و این اطلاعات تنها بنابر وظایف قانونی محوله و یا با دستور رسمی از طرف مراجع قضایی و قانونی به طرف های ذیصلاح مورد تائید مراجع مذکور قابل ارائه است.
  • تمامی سامانه های تحت وب ما دارای گواهینامه بین الملل SSL (HTTPS) است.
  • ما اطلاعات شخصی و تراکنش های مالی شما را در کوکی های (cookie)مرورگرهای رایانه های مورد استفاده شما ذخیره نمی نماییم.
  • کارکنان ما در چارچوب تعهدات حرفه ای و وظایف قانونی محوله خود متعهد به رازداری، امانتداری و رعایت الزامات محرمانگی اطلاعات بانکی و شخصی شما هستند.
  • ما الزامات امنیتی مراجع بالادستی، نظیر مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، بانک مرکزی، استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین روش های بهینه امنیتی را پیاده سازی نموده ایم.
 
ما در راستای آسایش شما مشتریان گرامی همواره در مسیر فناوری های نوین و گسترش خدمت غیرحضوری حرکت می نماییم، بنابراین با وجود تمامی تلاش هایمان در راستای حفظ امنیت اطلاعات شما، خواهشمند است شما نیز از به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود و ارائه آنها به اشخاص ثالث، خودداری فرمایید و موارد امنیتی مطرح شده در بروشورهای امنیتی سرویس ها و راهنماهای کاربری ارائه شده در وب سایت ما را رعایت نمایید. ما خود را متعهد می دانیم تا در صورت هرگونه تغییر در الزامات بالادستی مرتبط با حریم خصوصی اطلاعات و یا سایر الزامات امنیتی خط مشی موجود را به روزرسانی و از طریق سایت همراه بانک در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم، از این رو خواهشمندیم همواره آخرین نسخ موجود بر روی سایت را دریافت نمایید.